Nowoczesne meble do wypoczynku

Narożniki kojarzą nam się z meblami okazałymi, efektownymi, a jednocześnie wymagającymi dużej ilości wolnej przestrzeni. Tymczasem wielu właścicieli mieszkań potwierdza, że sprawdzają się nawet w niewielkich pomieszczeniach, o ile tylko są do nich odpowiednio dopasowane. Płytsze modele, z krótszym siedziskiem i niezbyt rozbudowanym szezlongiem ustawione pod ścianą pozwalają maksymalnie wykorzystać dostępną powierzchnię, a na dodatek wygospodarować sporo wolnego miejsca w centralnym punkcie pokoju.

Nowoczesne narożniki wypoczynkowe są niezwykle praktyczne – to komfort dla całej rodziny – niezależnie, czy chcemy spędzić spokojne popołudnie z książką, czy zorganizować filmowy wieczór w gronie przyjaciół. Jeden okazały mebel pomieści więcej osób niż sofa i dwa fotele. Co więcej, zapewni im większą wygodę, a właścicielom szersze możliwości aranżacyjne. Na dodatek jeden większy mebel, wbrew temu, co sądzą niektórzy, zajmuje mniej miejsca niż kilka pojedynczych elementów zestawu wypoczynkowego ustawionych w różnych miejscach salonu.Oferujemy też meble hotelowe, zobacz naszą ofertę dedykowaną – producent mebli do hotelu.

Ekskluzywne narożniki wypoczynkowe to także nieprzebrane bogactwo form, kształtów, wykończeni i obić. Różnorodność poszczególnych modeli jest naprawdę imponująca. W ramach konkretnej kolekcji możemy dowolnie zestawiać ze sobą poszczególne moduły, by zarówno kształt, jak i ostateczny wygląd mebla dopasować idealnie do własnych potrzeb poznaj nasze luksusowe meble wypoczynkowe z Włoch.

U jednych sprawdzi się narożnik ustawiony w kształcie litery L z szezlongiem po prawej lub lewej stronie, u innych – w kształcie litery U. Te ostatnie zazwyczaj umieszcza się w środkowej części dużego salonu lub przestronnego gabinetu. Mniejsze pomieszczenia łatwo przytłoczyć taką okazałą konstrukcją, dlatego większość dekoratorów, ale i samych klientów decyduje się na wersje nieco skromniejsze, zajmujące przestrzeń między dwiema sąsiednimi ścianami.
Luksusowe sofy i nowoczesne narożniki wypoczynkowe dodają wnętrzom eleganckiego charakteru, zwłaszcza jeśli są dodatkowo uszlachetnione ekskluzywnymi materiałami obiciowymi z najlepszych gatunkowo skór włoskich.

X