O nas

Kolekcja: luksusowe sofy

Kolekcja „SOFA4YOU” powstała we Włoszech, na bazie wieloletnich doświadczeń w produkcji sof i foteli. Jasno wytyczony cel zaprocentował sukcesem w zbudowaniu oferty mebli opartych na wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów i komponentów, bazujących na rzemieślniczych pasjach i doświadczeniach, ale przy użyciu najnowszych technologii.</p> <p>Dążenie do doskonałości między innymi poprzez kreowanie innowacyjnych linii wzorniczych, zaowocowało szeroką kolekcją modeli dostępnych w najbardziej eleganckich i wyrafinowanych tkaninach oraz skórach naturalnych, pochodzących od klasowych dostawców tychże komponentów.

Bazując na rzemieślniczych pasjach...

Ekskluzywne meble wypoczynkowe

Luksusowe, nowoczesne narożniki wypoczynkowe

Kolekcja mebli wypoczynkowych SOFA4YOU.COM już ponad 10 lat kreuje zapotrzebowanie na oryginalne włoskie produkty, wprowadzając je do swojej oferty sprzedażowej i przełamując utarte i dość powszechne przekonanie o ich zbyt wysokich cenach.

            SOFA4YOU.COM dzisiaj, to nowa, ale również oryginalna, włoska odsłona, w postaci  luksusowych mebli tapicerowanych LUXURY ITALIAN FURNITURE.

            Jasno wytyczony cel i obrany kierunek działania pozwolił na zbudowanie oferty mebli bazującej na rzemieślniczych pasjach i wieloletnim doświadczeniu przy jednoczesnym użyciu najnowszych technologii i wykorzystaniu tylko i wyłącznie wysokiej jakości komponentów, materiałów tapicerskich i systemowych rozwiązań.

Było to możliwe poprzez osiągnięcie wytyczonych pięciu podstawowych celów poprzez:

– wdrożenie technologii produkcji na skalę przemysłową;
– prowadzenie badań i projektowania we współpracy z utalentowanymi projektantami;
– wysoką jakość produktów i usług oferowanych Klientom;
– ciągłą dbałość o Konsumenta, poszukującego rzeczy eleganckich, trwałych i estetycznych;
– troskę o utrzymanie najbardziej optymalnego stosunku jakości do ceny, z punktu widzenia zarówno fabryki, ale przed wszystkim Klienta.

            Cele są nieustannie monitorowane i realizowane poprzez rozwój technologicznego know-how i głęboką znajomością branży.

            Dążenie do doskonałości poprzez kreowanie innowacyjnych linii wzorniczych mebli, w zakresie formy, funkcji, ergonomii oraz cech użytkowych, przy jednoczesnym wykorzystaniu tylko i wyłącznie wysokiej jakości komponentów, materiałów tapicerskich i systemowych rozwiązań zaowocowało wyjątkową kolekcją mebli wypoczynkowych klasy premium. Wszystkie modele mebli sygnowane „SOFA4YOU” występują ubrane w najbardziej topowe, 100% oryginalne włoskie skóry naturalne, a na indywidualne zamówienia dostępne są też w pełnych szyku, elegancji – tkaninach.

Oferta – włoskie sofy

            Oferta „SOFA4YOU”  to ekskluzywne, w najlepszym i niebanalnym wydaniu wzornictwo. Kolekcja dedykowana jest do klientów świadomych i wymagających, oczekujących luksusowych rozwiązań na najwyższym poziomie, w najwyższej jakości, dopracowanej w najdrobniejszych szczegółach. W segmencie mebli “luxury” mocnym i przekonywującym atutem oferty „SOFA4YOU” dodatkowo są konkurencyjne ceny, co sugerujemy sprawdzić i zweryfikować. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy luksusowe meble wypoczynkowe – sofy z Włoch.

            Każdy model mebla by LUXURY ITALIAN FURNITURE wpływa na sukces całej kolekcji, osiąga najwyższe parametry komfortu, spełnia wszelkie wymogi pod względem walorów estetycznych, innowacyjności i perfekcyjnej jakości wykonania. Meble sygnowane „SOFA4YOU”  kreowane są dla satysfakcji Konsumenta finalnego, a nie sieci handlowych i dzięki temu nie istnieje częsty konflikt kompromisu ceny, kosztem jakości.

Wzornictwo

            Linia staje się formą, idea nabiera kształtu w komfortowym i innowacyjnym wzornictwie i w ten sposób styl „SOFA4YOU” staje się rzeczywistością. Intuicja, która wynika z obserwacji form pozwala naszej kolekcji być zawsze w zgodzie ze zmianami zmieniających się w czasie. Unikalna konstrukcja dostarcza uniwersalnych rozwiązań dla domów i mieszkań na całym świecie, w zgodzie z artystyczną wizją projektowania mebli w oparciu o tradycje wzornictwa „Made in Italy”.

Komfort i wygoda

            Pierwszą rzeczą w meblu wypoczynkowym, z którą styka się użytkownik – jest siedzisko. Jest to chyba najważniejsza część sofy, która jest także najbardziej narażona na zużycie. Dlatego też ta część mebla w naszej kolekcji otrzymuje unikalny komfort, który charakteryzuje nasze kanapy przez lata eksploatacji. Kolekcja „SOFA4YOU” spełnia bardzo szerokie wymagania jakościowe oferujące różne typy wypełnień celem zaspokojenia wysublimowanych potrzeb klientów.

            Wyjątkowy komfort produktów z oferty „SOFA4YOU” jest możliwy dzięki starannemu selekcjonowaniu materiałów najwyższej jakości, a także skrupulatnemu planowaniu i budowaniu komfortu. Każdy element mebla musi zapewniać najlepszy efekt trwałości, miękkości i elastyczności. W tym celu korzystamy z wielu rozwiązań tapicerskich, takich jak pianki poliuretanowe z tzw. „pamięcią”, wypełnienia z piór, bonele kieszeniowe i modelowanie przez użycie pianek wielowarstwowych o różnych gęstościach.

Materiały i surowce

            Szczegółowa selekcja dostawców, zgodnie z oczekiwaniami naszego systemu jakości, wymaga od nas stosowania surowców najwyższej jakości. Właściwy dobór komponentów jest gwarantem dostarczenia produktów luksusowych i komfortowych. Tym samym, nasze produkty doceniane i kupowane są na wielu różnorodnych rynkach na jakich obecnie funkcjonujemy: od Europy, poprzez Azję, Afrykę i Amerykę.

            Najwyższej jakości obicia (szczególnie skóry naturalne dostępne w szerokiej gamie gatunków i kolorów) „Made in Italy” gwarantują nieskazitelny styl, dopasowany do aktualnych trendów, bez uszczerbku dla uniwersalizmu rozwiązania na długie lata użytkowania mebli.

X